КАЗАНЬ. Матчі претендентів

Сьогодні закінчився четвертий тур матчу претендентів.Внічию зіграли А. Грищук - Л. Аронян і В. Крамник - Т. Раджабов. Рахунок в обох матчах 2:2. Завтра їм належить тай-брейк. Також внічию зіграли Б. Гельфанд - Ш. Мамедьяров. Борис Гельфанд виграв матч 2,5:1,5 і вийшов у півфінал, де його суперником буде Гата Камський. У четвертій партії він зіграв внічию чорними з В. Топаловим і виграв матч 2,5:1,5. Нагадуємо, що тай-брейк складається з чотирьох партій у швидкі шахи (по 25 хвилин + 10 секунд). У разі рівного рахунку грається бліц (по 5 хвилин + 3 секунди) парами. Таких пар (при 1:1 в них) може бути п'ять.

У разі рівного рахунку після них грається 'армагеддон' 5 на 4 з додаванням 3 секунд на кожний хід з 61-го, з нічиєї на користь чорних.