Шахові новини Львівщини



1 лютого відбудеться шаховий турнір Етап Кубку «Юні Таланти Львівщини». Змагання будуть проходити в приміщенні ЗСШ № 35, за адресою вул. Шухевича 2. До участі в турнірі допускаються шахісти 2004 р.н. і молодше.
Турнір  буде проводиться за швейцарською системою в 7 турів, з контролем  часу 10 хв. + 10 секунд за хід  кожному учаснику на партію. Заліки проходять по трьох  вікових групах, окремо для хлопчиків та дівчат: І підгрупа  - хлопчики і дівчата 2004-2005 р. н.; ІІ підгрупа  - хлопчики і дівчата 2006-2007 р. н.; ІІІ підгрупа  - хлопчики і дівчата 2008-2009 р. н.  Очікується близько 150 юних шахістів з різних куточків Західної України: районів Львівщини, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницька та  Чернівців. Планують виступити  Чемпіон України до 10 років Придун Андрій, срібна призерка Чемпіонату України до 8 років Вітковська Марія та переможець «Кубку Юних Талантів 2014» Федак Ігор. Відкриття змагань в 11.00

Переможці та призери змагань серед хлопчиків та дівчат у кожній групі кожного етапу Кубка області  нагороджуються грамотами, медалями та призами.

Головний  організатор змагань Ромашов Антон Володимирович, тел.0931307883

> ******************************************
Оголошення
07.12.2014 громадська організація “Львівський шаховий клуб ветеранів спорту” проводить турнір з швидких шахів (20хв. кожному учаснику на партію) по швейцарській системі в сім турів, присвячений ювілею організації — 10 років.

Запрошуються шахісти від 45 років.
Для членів організації участь в турнірі без внесків,
не членів — 5 гривень . Остаточна кількість призів та сума залежить від кількості учасників і буде оголошена перед першим туром. Гарантовані призи : перше місце — 40 гривень, друге місце —
30 гривень, третє місце — 20 гривень, переможець серед ветеранів
“50 років та старші” — 15 гривень, переможець серед ветеранів
”65 років та старші “ - 15 гривень .
Збір бажаючих  о 11:00 на вул.Фредра,1.


Додаткова інформація за телефоном  097- 4631016.
Голова організації — Заблоцький Ігор.

********************************************
Програма

Етапу Кубка області з шахів "Юні таланти". 20.09.2014. м.Броди, актовий зал педколеджу (Коцюбинського,4)

10.40- святкове відкриття змагань.

11.15-початок змагань,1 тур.

12.00-12.30 -2 тур.

12.35-13.05 -3 тур

13.10 -13.40 -4 тур

13.40- 14.40- обід

14.40 -15.10 -5тур

15.15-15.45 -6тур

15.50 -16.20 - 7тур

16.20- підведення підсумків,закриття змагань.



Добиратися до м.Бродів: з автостанції № 2 м.Львова маршрутками Броди-Львів 
(інт.руху-30 хвилин)
з центрального вокзалу о 9.50 швидкісний електропоїзд Львів-Рівне



****************************************************************************

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення чемпіонату Львівської області з шахів серед юніорів, юніорок та юнаків, дівчат  присвяченого Року Івана Боберського

 1. Мета та завдання:
- популяризація та розвиток шахів у Львівській області;
- зростання кваліфікації шахістів Львівщини;
- визначення кращих шахістів у різних вікових категоріях.

2. Термін та місце проведення змагань:
М. Львів, НУ ЛП  (студентський комбінат харчування) 28серпня - 01 вересня 2013 р.               (серед вікових категорій до 20,18,16,14 років),   ЛШК,  вул. Фредра, 1,  терміном  06-08 вересня  2013 року (серед вікових категорій до 12.10.8 років).

 3. Керівництво змаганнями:
  Загальне керівництво змагань покладається на управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, безпосереднє - на головну су ддівську колегію.

  4. Учасники змагань та умови проведення змагань:
  До участі в змаганнях допускаються учасники:1994 р.н. та молодші не нижче 1-го спортивного розряду, 2002-2003 р.н. не нижче 2 розряду, 2004-2005 р.н. не нижче 3 розряду, 2006-2007 р.н. не нижче 4 розряду.
 Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів за Правилами  ФІДЕ (редакція 2009 року).     

5. Визначення переможців
  Переможці визначаються в кожній віковій категорії  за найбільшою сумою  очок в усіх партіях ,  при рівності очок у двох або більше учасників місця визначаються за додатковими показниками: 1 за  коефіцієнтом Бухгольця; 2. За системою прогресуючих коефіцієнтів; 3. за кількістю перемог.

6. Фінансові витрати
Витрати по організації та проведенню змагань  – (оренда, дипломи, харчування ГСК та суддів) – за рахунок Управління з питань фізичної культури та спорту. Витрати на відрядження учасників – за рахунок  організації, що відряджає.


         Дане положення є офіційним викликом на змагання


 

******************************************************************************
energologo.png   
Львівська обласна шахова федерація, ТзОВ "Укренерго", Ну "Львівська
Політехніка", ТзОВ "Галицька Здоба", готель "Панська Гора", банк "Львів"
 проводять перший міжнародний шаховий фестиваль "Укренерго-опен"
 1-6 липня 2013 року в актовому залі головного корпусу НУ "Львівська
 Політехніка".  Турнір продовжує минулорічне починання (Опен-Евро 2012).
УВАГА! Реєстраційну форму на участь в турнірі A заповнювати тут! Попередній
 список учасників буде оновлюватися та можна переглядати тут.
(ATTENTION!! Registration form is here. And a page at chess-results.com is here).
У програмі фестивалю турнір А (з участю гросмайстрів) та турнір Б.
Положення (УКР, doc). English version (ENG, pdf).Русская версия (РУС, pdf).


*****************************************************************************
За останній тиждень одразу два шахових турніри відбулися на теренах
львівських вишів.
У Суботу 23 березня у "Політеху" пройшов товариський шаховий  матч між командами випускників Львівського Національний Університет імені Івана Франка  та  Національного Університету  "Львівська Політехніка"  фото з  матчу
А в середу 27 березня вже в Українській  Академії Друкарств пройшов з шахів відкритий кубок Ректора, котрий зібрав чималу кількість учасників- близько 50 (організаторам довелось навіть доставляти столи щоб усі вмістились) фото з турніру. 

Інтерес до шахів з боку Вищих навчальних закладів зростає -  пригадаємо  принаймні  Опен-Євро 2012 котрий відбувся в "Політехніці". Можливо незабаром до ростемо до турнірів  накшталк Кубок Ректора Харківської ЮрАкадемії чи ба навіть - Російський опен-турнір РГСУ.

Четвер, 28 березня 2013 року

***********************************************
Наприкінці листопада на базі ОЛК "Ровесник" пройшов традиційний уже восьмий за ліком міжнародний шаховий фестиваль "Кубок Червонограда-2012". Цього року в ньому прийняло участь 37шахістів з 5країн  - Росії, Вірменії, Естонії, Молдови, Білорусі та 15міст України. Було проведено 4турніри
В турнірі "А" з нормою міжнародного майстра перемогу здобув майстер ФІДЕ з Талліна Ілля Вовк, якому підкорився бал ММ, набравши 8очок. Друге місце посів гість з Єревана Рафаель Бакунц, відставши від чемпіона всього на півочка, а третє місце поділили майстер ФІДЕ Тарон Шагбазян з Луганська та міжнародний майстер з Вірменії Варгес Товмасян, набравши по 7очок.
В турнірі "В" з нормою кандидата в майстри спорту чемпіоном став найстарший учасник фестивалю - 68-річний ветеран з Одеси Моісей Хазанкін, набравши 9очок. Друге місце посів частий гість червоноградських турнірів Володимир Копцюх з Жовкви, відставши на півочка (він єдиний на фестивалі, хто не зазнав жодної поразки!), а третє місце зайняв Віталій Карпа з Тернополя, якому підкорилась норма в кандидати в майстри спорту - 8очок. Наш Микола Гапчин посів місце одразу за призерами - четверте, набравши 7очок. Він нажаль поступився в заключному турі Ігорю Чайці (Тернопіль, минулорічний переможець турніру "С"), що і не дало йому можливості посісти місце на п'єдесталі.
В турнірі "С" з нормою кандидатського балу теж все вирішилось лише в заключному турі, коли зустрілись головні фаворити між собою, де Сергій Тарасюк (Ковель) обігравши Володимира Більського (Львів) став чемпіоном турніру, набравши по 9очок і випередив львів'янина лише за додатковими показниками. А "бронзу" здобув наш Віктор Котовський (7,5очок), який випередив брата-близнюка Миколу Більського (Львів) також лише за коефіцієнтом Бергера.
І нарешті останній четвертий турнір "D" - це традиційний уже бліц-турнір пам'яті місцевого шахіста Євгена Заверюхи (18учасників). Тут беззаперечну перемогу здобув мм варгес Товмасян (Вірменія) - 15,5очок, а призерами стали Тарон Шагбазян і Вячеслав Малий (обоє Луганськ), які відповідно набрали по 14 та 13очок.
Турнір став можливим завдяки допомозі в організації ОЛК "Ровесник" (директор В.Карвацький), а з дипломами, медалями та суддівством посприяла міська влада (начальник відділу ф/к та спорту В.Гаврилюк).
Суддя та організатор фестивалю  Ігор Лещищак - тренер ДЮСШ "Шахтар" з шахів 






Четвер, 6 грудня 2012 року


***********************************************

 Травневий дебют-2012

З 11 по 13 травня 2012 року у Пустомитах проходить 4-й Всеукраїнський юніорський шаховий турнір «Травневий дебют-2012». Цього року організатори відійшли від звичної системи проведення (масові змагання де приймають участь шахісти всіх розрядів ) професійний турнір  для вищих розрядів, де допускались шахісти 1 розряду та вище.  На травневий дебют зїхались представники зі Львова, Бродів, Стрия, Новояворівська, Нового Роздола та Пустомит. Географія могла бути ще ширше але учасники з Мукачево та  Рава-Руської в останній день відмовились від участі. Основна мета турніру отримати рейтинг для шахістів які його немають або вже його підняти, та й набратись досвіду для малечі.



Становище після 3-х турів


Незмінний Організатор Євген Гладиш


Учасники прибули з багатьох районів Області
Лідери вирішують хто сильніший 


 Жеребкування 4 туру 


П'ятниця, 11 травня 2012 року


***********************************************
1 Міжнародний шаховий            «Опен-Євро»

           28.05-02.06.2012 
Реєстрація: 28 травня з 12-00 до 15-30.  Відкриття фестивалю: 28 травня о 15-30.
  Швейцарська система 9 турів Контроль часу: 2 години до кінця партії кожному учаснику.
                  Фестиваль складається з 2 шахових турнірів:

Турнір А – опен-турнір з обрахунком міжнародного та українського рейтингу (>1900 Elo).
Турнір  Б – опен-турнір з обрахунком українського рейтингу
(<2150 Укр). 
Загальний призовий фонд фестивалю 18000гривень.

Фестиваль проводиться за ініціативи Львівської обласної федерації шахів. 
Головний організатор – міжнародний гросмейстер з шахів Козаков Михайло Рустамович.
chessline@ukr.net   моб. 096 4532672     

                                      Спонсори фестивалю:
         Львівська міська рада                  Львівська обласна рада
Банк «Львів»                  ЛНУ ім. Івана Франка                   ЛОШФ                                          
Розміри та кількість гарантованих призів: ТУРНІР А

1 приз – 4000 грн. 2 приз – 2500 грн. 3 приз – 1500 грн. 4 приз – 1000 грн.
5 приз – 700 грн. 6 приз – 500 грн. 7 приз  - 300 грн. 8 приз – 200 грн.
9 приз – 100 грн. 10 приз - 100 грн.
Призи для найкращого результату серед жінок:
1 приз – 500 грн. 2 приз – 300 грн. 3 приз – 200 грн.
Призи для категорії серед рейтингових та без-рейтингових шахістів (2200-0):
1 приз – 500 грн. 2 приз – 300 грн. 3 приз – 200 грн.

Благодійні турнірні внески:
міжнародний рейтинг
без міжнародного рейтингу
  1900-2199

  +2200
 IM   WGM          WIM
     GM

Внесок
    200 грн
150 грн
100 грн
50 грн
     0 грн

Розміри та кількість гарантованих призів: ТУРНІР Б

1 приз – 1000 грн. 2 приз – 700 грн. 3 приз – 500 грн.
4 приз – 300 грн. 5 приз – 200 грн. 6 приз – 100 грн.
Додаткові призи в номінаціях:
Серед юнаків до 16 років (1996 та молодші):
Речові призи на суму:   1 приз – 500 грн. 2 приз – 300  грн. 3 приз – 200 грн.
Серед юнаків до 12 років (1999 та молодші):
Речові призи на суму:   1 приз – 500 грн. 2 приз – 300  грн. 3 приз – 200 грн.
Серед ветеранів спорту (1962 та старші):
1 приз – 200 грн.
Серед шахістів 1-го спортивного розряду:
1 приз — 200 грн.

Благодійні турнірні внески:
український рейтинг
       без українського    рейтингу
  1700-1949
1950-2049
  2050-2150
Внесок
     125 грн
100 грн
75 грн
50 грн
УВАГА!
Для гарантованої участі в турнірі необхідна попередня реєстрація.
Реєстрація учасників проводиться до 20 травня у Прохорова Олександра Валерійовича.
Реєстрація після встановленої дати та в день початку турніру – благодійний турнріний внесок зростає для всіх учасників на 50 грн.
Контактна інформація Прохоров Олександр Валерійович (організатор)
моб. тел +38-097-496-82-58   E-mail:  club_rubikon_lviv@bigmir.net

сторінка в Інтернеті (Львівській шаховий блог) - http://www.lvivchess.org.ua/

Середа, 11 квітня 2012 року


***********************************************

VII відкритий дитячий чемпіонат Жовківського ДЮСШ "Юність"
 
VII обласний відкритий дитячий чемпіонат
Жовківського ДЮСШ "Юність" 26-27 лютого на базі ЗОШ № 2. Фестиваль зібрав понад сімдесят учасників з різних районів Львівщини (Львів, Жовква, Новояворівськ, Рава-Руська, Пустомити, Броди та Червоноград).
Особливість цього змагання - колова система серед шахістів (кожен грає з кожним)-трохи довго доводиться грати, багато партій, але переможця визначають більш-меньш точно. Отже п'ять окремих турнірів (Для 1 розрядників А, Для 2 розрядників В, Для 3 розрядників С, Для 4 розрядників Д та початківців Е).
Турнір "А" 1розряду (14учасників)
1 Воробець Дмитро Пустомити 12 з 13
2 Воробець Микола Пустомити 10
3 Притула Володимир Червоноград 9,5
Заслужену перемогу в турнірі здобув Дмитро, який в перших 10турах мав стопроцентний результат, а драматична перемога в останньому 13турі над Миколою Кириченко, дозволила його брату-близнюку Миколі завоювати "срібло", а "бронзу" виборов Червоноградець Володя притула , відсунувши Миколу Кириченка (9,5) по коефіцієнту Бергера на 4місце
Турнір "В" 2розряду (10учасників)
1 Леськів Михайло Червоноград 9 з 9 (!)
2 Гринак Максим Новояворівськ 7
3 Романенко Олександр Броди 6
Це був турнір одного шахіста - Михайлика Леськіва, який розривав усіх суперників, але інколи йому і усміхалась фортуна
Перший розряд отримали Михайло та Максим
Турнір "С" 3розряду (14учасників)
1 Федисів Роман Пустомити 13 з 13 (!)
2 Карелко Віталій Новояворівськ 8,5
3 Оганнісян Гайк Червоноград 8
Другий розряд підкорився лише 16-річному чемпіону, який був на голову вищий від усіх в даній категорії, як по росту і по віку, так і по грі
Турнір "Д" 4розряду (21учасник)
1 Федисів Зоряна Пустомити 11,5 з 13
2 Новосядло Олесь Пустомити 9,5
3 Мельник Максим Червоноград 9
Усі призери виконали норму третього розряду
Турнір "Е" безрозрядників (16учасників)
1 Космина Соломія Пустомити 10,5 з 12
2 Жека Ілля Львів 10 - хлопчик 2006р.н.!
3 Залуцький Роман Рава-Руська 8
Переможці турнірів були нагородженні Кубками, медалями та грамотами
Велика подяка Ігорю Лещищаку за надані результати та матеріал.


Понеділок, 27 лютого 2012 року

***********************************************
Львівський Зимобор
З  9 по 15 лютого у Львові пройшов турнір за коловою системою з нормою КМС під назвою "Зимобор". Незважаючи на люті морози до - 20 на турнірі було тепло і напружена боротьба тривала до останього. Змагання проходили правда не у приміщенні шахового клубу, а в офісі, який надала мати однією учасниці- пані  Люба Гавришкевич.
Склад турніру був представницький 7 КМСів та 3 першорозрядника . Для норми необхідно було набрати трохи більше половини. В кожного з учасників була своя метаі: хто готувався до фіналів Чемпіонату України, хто пробував виконати норму КМС, а де хто підтримати форму. Ні хто не збирався поступатись адже боролись за грошові призи: І місце - 300 грн, ІІ- місце 200грн. та ІІІ місце - 100 грн.
Турнір виграв рейтинг-фаворит Андрій Зазуляк набравши 7 очок друге- третє розділили Данило Сорока та Владислав Сумін. Якщо Сорока без особливих складнощів переграв Гавришкевич. То партія Сумін-Смолкін тривала до останнього - шальки терезів змінювались досить часто - пощастило наймолодшому - Владислав здолав свого старшого опонента і виконав норму кандидата в майстри.






Турнірна таблиця
Понеділок, 20 лютого 2012 року

***************************************************************
У Москві завершився «Moscow open 2012». В рамках фестивалю проводилися кілька турнірів: «А» - Етап Кубка Росії серед чоловіків, «B» - Етап Кубка Росії серед жінок, «С» - Кубок РГСУ серед любителів шахів, «D» - Кубок РГСУ серед студентів - гросмейстерів, «Е »- Кубок РГСУ серед студенток - гросмейстерів,« F »- Кубок РГСУ серед студентів. Загальна чисельність - 825 учасників з 28 країн. Україну представляли 20 шахістів, причому, 9 з них брали участь у турнірі «А». Кращі показники серед українських шахістів в головному турнірі фестивалю у мг Олександра Ковчана і мм Костянтина Тарлєва - 6 очок з 9. Відмінний фініш - 6 очок з 6 - дозволив мг Ярославу Жеребуху завоювати 1-й приз у турнірі «D» з результатом 7 очок з 9.  

До вашої уваги партії Ярослава проти Робсона та Іпатова





Вівторок, 7 лютого 2012 року

***************************************************************

15 Січня в приміщенні ДЮСШ "Шахтар" Червонограда відбувся ІІ дитячий регіональний шаховий турнір "Різдвяний Червоноград-2012", в якому прийняли участь 45дітей з Ковеля, Луцька, Володимир-Волинського, Жовкви, Дублян, Новояворівська, Пустомит, Роздола, смт.Жвирки, с.Волсвина та Червонограда. В головному турнірі "А" (18чоловік, 1995/1997р.н.) перемогу впевнену здобув кандидат в майстри спорту, срібний призер чемпіонату області до 20років Тарас Панчишин (рейтинг 2219) з Новояворівська, який набрав 8,5очок з 9можливих. "Срібло" виборов учень червоноградської гімназії Віталій Смалюк (2010, 7очок), а "бронзу" завоював Сергій Тарасюк (1992, Ковель, 6,5очок).
В турнірі "В" (27чоловік, 1998/2004р.н.) призовий п'єдестал був повністю за хлопцями з Пустомитівщини. Чемпіоном став Юрій Цап (7,5очок), який в заключному турі за 1місце обіграв учня ЧЗШ-3 Сашу Кухарука (6очок, 6місце), "срібло" у Василя Балди (7очок), а "бронзу" виборов Павло Кучминда (1930, Розділ, 6,5очок).


Ігор Лещищак
Неділя, 15 січня 2012 року

***************************************************************




На початку 2012 року львівський гросмейстер Андрій Волокитін здобув перемогу у фестивалі «Donostia Chess Festival». Змагання проводилося за комбінованою «нокаут-системою», у ньому взяли участь 93 шахіста, у тому числі 10 - з рейтингом вище 2700. Список учасників очолили азербайджанські гросмейстери Вугар Гашимов (2757) і Шахрияр Мамедьяров (2733). Андрій Волокитін (2695) у заключних мікроматчах в основний час переміг  Найдича (Німеччина, 2712), Пономарьова (Україна, 2723), Домінгєса (Куба, 2712). У фіналі він виграв у чеського гросмейстера Лазничка (2703) з рахунком 2:0. 


П'ятниця, 6 січня 2012 року

***************************************************************
ХХІ спартакіада школярів 


12-13 листопада у Городку (ЗОШ №3) пройшла обласна шахова спартакіада школярів з шахів. ХХІ Ігри поспіль на Городоччині  змагались за шахівницею кращі команди  (склад 2+1) .У змаганнях прийняло 11 команд з різних районів області та міста Львова (Дрогобицький, Турківський, Сколівський, Пустомитівський, Жидачівський, Жовківський, Стрийський, Городоцький, Мостиський та Сихівський, Залізничний райони Львова).
Змагання проходили у два етапи у двох підгрупах вибирали по три сильніші команди, котрі згодом змагались у фіналі шести команд. З першої підгрупи до фіналу пробились Стрийський, Дрогобицький та Городоцький райони. А з другої групи пройшли Пустомити, Залізничний та Сихівський райони. У фіналі була напружена боротьба До останнього туру лідирували минулорічні віце-чемпіони Сихівський район, слідом йшла команда з Дрогобицького району. Все вирішилось в останньому турі. Дрогобич переміг Сихів і вирвав перше місце 10,5 очок, Друге місце в господарів турніра Городоцького району 9,5 очок, третім став сихівський район 9 очок.
Переможці були нагороджені кубками медалями та грамотами .
 Середа, 17 листопада 2011 року

***************************************************************


СТУДЕНСЬКА УНІВЕРСІАДА 2011 

8 листопада у приміщенні Львівського шахового клубу відбулась традиційно Студентська Універсіада, протягом останніх років у ній приймають участь чи не найсильніші гросмейстери Львівщини.
Змагання проходили в двох підгрупах А де задіяні усі провідні спортсмени (ЛДУФК, ЛНУ, НУ "ЛП", ЛКА, ЛБІ, ЛНМУ) та підгрупа Б (де команд не такі потужні). Змагання проходили у двох номінаціях в швидкі шахи (4+2) та в блискавичні шахи (2+2).
Три старожили турніру А (вища ліга) : ЛНУ (Львівський Національний Університет ім. І. Франка), НУ ЛП (Національний Університет Львівська Політехніка ), ЛДУФК (Львівський Державний Університет Фізичної Культури, або як всі його добре знають - Інфіз ) як правило між ними йде боротьба за перше місця. Номінально найсильніший склад був в Інфіза (Мартин Кравців, Музичуки Аня та Марія, Ліза Соловйова - власники найвищих титулів) але накладка з іншими змаганнями не дали змогу зіграти їм. О тож лише Кравців і Соловйова вийшли на старт.
"Універ" очолювали брати Вовки Юра та Андрій Срібні призери Всесвітньої Універсіди в Китаї.  
У "Політех" всі плотні каемеси(М. Юсупов, А. Смолкін, І. Белов, Б. Буць). Решта команд  були представлені першорозрядниками.
Перше місце як в щвидкі так і в блискавичні шахи зайняв ЛНУ, Друге місце виборов НУ "ЛП", Третім став ЛДУФК. Цього року Каїсса розмістила їх так, як вони зіграють наступного побачим.


 Переможці турніру ЛНУ


Вівторок, 8 листопада 2011 року
************************************************************************
промо ролик



У Львові з 8 по 10 вересня ми мали змогу спостерігати унікальну подію –Ярмарок спорту. Такий спортивний фестиваль проходить в Україні лише у Львові. Вже другий рік поспіль у спорткомплексі "Динамо" представлені майже всі види спорту. Слоган який  придумали організатори «Прийди і спробуй!» Чим вдало скористалась шахова федерація. Протягом трьох днів будь-хто міг зіграти з тренерами шахової школи. В суботу було організовано свято для любителів цієї старовинної гри - сеанс одночасної гри з провідними гросмейстерами Львова. Свої звання захищали  М. Олексієнко, Є. Соловйова та А. Вовк. Які доречі успішно здали екзамен не програвши жодної партії :)








Вівторок, 12 вересня 2011 року
**********************************************************************************
 Товариська зустріч Тернопіль Львів

У середу до чарівного старовинного міста Лева завітала молода і водночас амбітна команда  шахістів з Тернополя. Матч десять проти десяти - багатенько дітей (зібрати команду під час канікул не так просто :)). Памятаю себе у дитинстві як ми чекали на збірну команду Білорусі.
Команда гостей складалась  з друго- та першорозрядників, очолювала команду чарівна Маріанна Калініна. Львівяни були молодші за віком, що правда першорозрядників було по більше капітаном команди булла  Наталя Букса.  Матч тривав у двох номінаціях – швидкі та бліц.
Господарі не були густиними перемогли їх як і в швидкі (12,5 на 7,5) так і в бліц.
Правда не слід розчаруватись на то він і товариський матч, шахісти не грають на всю силу тренер бачить які є недоліки у його роботі.


Середа, 29 червня 2011 року
**********************************************************************************


В суботу на площі Ринок на фоні чорних хмар розпочався блискавичний турнір десяти львівських шахістів, які таким практичним кроком вирішили відзначити 50-річчя Львівської шахової школи, що випустила у світ десятки гросмейстерів і сотні майстрів. Обласна федерація шахів, яку багато років очолює народний депутат України Степан Давимука, щороку організовує такі відкриті для глядачів змагання з метою популяризації древньої гри. Тут, на стародавній площі вже була вистава «Живі шахи», сеанси одночасної гри львівських гросмейстерів, турнір в честь метра львівських шахів заслуженого тренера України Віктора Карта, якому таким чином відзначили 80-ліття. І ось, нова імпреза, яку, на жаль, після чотирьох турів довелося перервати через зливу. Тож, учасники перебралися на «запасний плацдарм» під дах до Національного Університету ім. Івана Франка, де й довели змагальний процес до завершення.
Недавній учасник фіналу чемпіонату України Юрій Криворучко, який мав найвищий рейтинг (2640), що дає йому місце у першій сотні шахістів світу, розпочав з поразки…від Мартина Кравціва, молодшого на п’ять років, але титулованого званням переможця Всесвітніх Інтелектуальних ігор 2008 у Пекіні. Та згодом, Юрій набрав високий темп і здобув поспіль сім перемог, що принесло йому перший приз – 7,5 очка. Другим на фініш прийшов молодший з братів Вовків – Андрій – 6 очок, а третє посів Мартин Кравців – 5. На півочка менше набрали троє: Юрій Вовк, єдина представниця, яка представляла вродливу половину людства, Марічка Музичук і, новоспечений гросмейстер ( це звання йому щойно присвоїла міжнародна федерація шахів ФІДЕ ), випускник Львівської лінгвістичної гімназії і вже студент Харківської Юридичної Академії Олександр Іпатов. 4 очка набрав Ярослав Жеребух, якому незабаром доведеться тримати суворий іспит на Кубку світу, по три очка набрало ще одне тріо – Михайло Олексієнко, Михайло Казаков і наш гість зі Швеції Даніель Семчишен. Перші шість учасників, що набрали найбільше очок, отримали з рук заступника президента обласної федерації міжнародного гросмейстера Адріана Михальчишина грошові призи, а кожен шахіст також книжку члена Олімпійської ради відділення НОК України Івана Яремка « 100 персон львівського спорту». Свої вітання учасникам турніру передав також лідер українських шахістів Василь Іванчук, який не зміг прибути особисто. Таким чином, шахісти, які перебувають в олімпійській сім’ї ще з 1924 року, відзначили Олімпійський день, який увесь спортивний світ святкує 23 червня, коли 1893 року був створений Міжнародний Олімпійський Комітет, що відновив проведення Олімпійських ігор сучасності


Автор: Іван ЯРЕМКО
За матеріалами: galsports.com
 
Понеділок, 27 червня 2011 року
**********************************************************************************


П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення міжнародного шахового фестивалю «Кубок королівської резиденції»


1.     Мета, місце і час проведення
Фестиваль проводиться з метою пропаганди шахового мистецтва на Жовківщині й поглиблення міжнародних звязків серед шахістів.Фестиваль проводиться з 26 червня(день приїзду)по 3 липня 2011 року у м. Жовква (Народний Дім Просвіта вул.Львівська, 37).
Відкриття змагань - 27 червня о 14.00, закриття – 3 липня 2011 р. о 15:00

2.     Програма фестивалю
За програмою фестивалю проводяться два турніри:
1.     Турнір «А» - коловий турнір з можливістю виконання нормативу міжнародного майстра
2.     Турнір «Б» - коловий турнір з обрахунком національного рейтингу.


3.     Регламент
Турніри Аі  Б:
10 учасників у кожному з змагань.Колова система у 9 турів. Контроль часу – по 90 хвилин на 40 ходів + 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.
Переможці та призери визначаються за найбільшою кількістю набраних очок.
У випадку рівності очок місця визначаються за:
а) за системою коефіцієнтів Бергера; б) за результатом особистої  зустрічі;
в) за кількістю перемог чорним кольором.
Розклад турніру.
26 червня   -         день приїзду та розміщення учасників
27 червня  -        15.00 -        1-й тур;
28 червня  -        10.00 -        2-й тур;
28 червня  -        16.00 -        3-й тур;
29 червня  -        14.00 -        4-й тур;
30 червня  -        14.00 -        5-й тур;
1 липня      -        10.00 -        6-й тур;
1 липня      -        16.00 -        7-й тур;
2 липня       -         14.00 -         8-й тур;
3 липня       -         10.00 -         9-й тур;
3 липня       -         15.00 -         урочисте закриття змагань

Нагородження призерів:
Переможці та призери змагань нагороджуються кубками та медалями
Проживання
Учасники розміщуються у приватному секторі за власним бажанням.
Довідки з проживання можна отримати у турнірного директора - Галкіна Юрія Васильовича за телефоном 097-197-98-99 Реєструватись також можна за електронною адресою: ygalkin@ukr.net. Стосовно питань участі в змаганнях –звертатися до міжнародного гросмейстера Вовка Юрія Богдановича за телефоном
067-391-20-27 або за електронною адресою yuravovk@mail.ru

4.     Фінансування
Витрати на організацію та проведення змагань, оплату роботи суддів і надання кубків, медалей та подарунків переможцям несе Жовківська Шахово-шашкова Федерація 

Положення є офіційним викликом на змагання!


Четвер, 23 червня 2011 року

**********************************************************************************

З 30 квітня по 4 травня у приміщенні шахового клубу проходили 5 спортивні ігри Львівської області серед молоді з шахів. Цього року зібралось не багато команд, можливо великі терміни (5 днів) відлякали райони. Усього 8 команд (6 чоловічих та 2 жіночих ) вирішували хто кращий на Львівщині.
Змагання - цікавий іспит для вихованців, де вони можуть випробувати свої сили, а тренер зможе виявити недоліки у своїх підопічних.
Два окремих турніри  юнацький та дівочий. Розпочну з дівочого на жаль лише дві команди і то СДЮШОР "Дебют" (Букса, Бадік, Яремчук)було на голову сильніше за другу команду СДЮШОР «Дебют»- 2 не дивно, що всі їх матчі(класика, швидкі та бліц ) закінчувались в суху тільки в бліц вдалось відібрати пів-очка, (2,5 на 0,5).
У хлопців все було складніше зібралось приблизно декілька потужних команд  СДЮШОР "Дебют" (на чолі з КМС); «великі хлопці» з Пустомитівського району; збірна команда Личаківського району- СДЮШОР К -49;  СДЮШОР «Дебют» -2 - де багато потужних  першорозрядників. Залік був у трьох окремих номінаціях: класика, швидкі та блискавичні шахи.
У класиці найсильнішим стали СДЮШОР «Дебют»1 (Д. Сорока, М. Бадік, В. Сумін, Г. Золотарьов), другими збірна команда Пустомитівського району (В. Свист, М. Гладиш, С. Борецький, Є. Тріска), Третім стала команда СДЮШОР «Дебют» -2 (М. Сорока, Б. Полуліх, Н. Оприск, А. Онищак)
У швидких перемогу святкували СДЮШОР К-49 (Д. Козак, Ю. Растрьопін, Л. Волошинський, Т.  Григорян), другими були СДЮШОР «Дебют»-1,а третіми СДЮШОР «Дебют» -2.
У бліці перемогу святкували СДЮШОР «Дебют»1, другими  стали СДЮШОР К-49, третіми - СДЮШОР «Дебют» -2.









Середа, 4 травня 2011 року

**********************************************************************************


Меморіал В.Білинського
У Львові (в приміщенні Львівського шахового клубу) пройшов з 18 по 20 лютого 2011 року 6-й Меморіал В.Білінського.
В турнірі взяли участь 39 шахістів з м. Львова, м. Стрия (Льв.обл.), с. Щирець (Льв.обл.), м. Бродів (Льв.обл.), м. Коломия (Ів-Франк.обл.), м. Херсона, м. Іллічівська (Одес.обл.), м. Токмака (Запор.обл.), м. Рівного та з Росії.
Серед них: 2 міжнародні майстри (з них 1 майстер спорту України), 9 кандидатів в майстри спорту України, 27 шахістів 1-го розряду. Перше місце з неймовірним результатом 8.5 з 9(!) можливих набрав Зелінський Андрій. Друге місце здобув Давимука Роман 6.5 з Коломиї, Третє-восьме місце по 6 очок набрали Бутурин Володимир, Пугачов Ілля(Рівне), Рожок Олексій(Токмак), Лопадчак Мирослав, Тімушев Олександр та Алексанян Неллі.
 Детальна інформація тут
**********************************************************************************
Положення про проведення шахового турніру «Львівські таланти 2011».

1. Мета змагань.
• можливість виконання кваліфікаційного нормативу «кандидат в майстри спорту України»;
• обрахування та присвоєння міжнародного рейтингу учасникам змагань.
2. Термін та місце проведення змагань.
Змагання проводяться з 23 (середа) лютого по 3 (четвер) березня 2011 року за адресою : м. Львів, вул. Б. Хмельницького 212. офіс № 211 (2 поверх). Реєстрація: 23 лютого з 17.00 до 17.30. Початок змагань та 1-й тур: 23 лютого о 17.30.
Учасникам гарантуються комфортні умови!

3. Учасники змагань, вимоги до них та умови проведення змагань.
До участі у змаганнях допускаються: кандидати в майстри спорту України та шахісти 1-го розряду.
Змагання проводяться з обрахунком національного та ФІДЕ рейтингу за регульованою швейцарською системою в 9 турів.
Жеребкування проводиться за допомогою комп”ютера программою Swiss Manager 5,5.
Контроль часу: 1 година 10 хвилин кожному учаснику + 30 секунд за зроблений хід.

4.Благодійні турнірні внески та заохочення.
До участі в турнірі допускаються шахісти -
• кандидати в майстри спорту, з рейтингом ФІДЕ 2100-2200. – винагорода 150 грн.
• кандидати в майстри спорту, з рейтингом ФІДЕ 2000-2100. – винагорода 100 грн.
• кандидати в майстри спорту, з рейтингом ФІДЕ нижче 2000 – без внеску
• першорозрядники – з рейтингом ФІДЕ 1800-1950 – внесок 250 гривень
• першорозрядники – з рейтингом ФІДЕ нижче 1800-1950 – внесок 350 гривень
• першорозрядники – без рейтингу ФІДЕ– внесок 450 гривень

5. Нагородження.
Переможці турніру нагороджуються грошовими призами.
• 1 місце – 500 гривень
• 2 місце – 400 гривень
• 3 місце – 300 гривень
• 1 місце серед 1 розрядників – 400 гривень
Благодійні внески учасників йдуть на формування призів, обрахунок ФІДЕ рейтингу та оплату роботи суддівської колегії.

6. Визначення переможців змагань.
Переможці турніру визначаються за найбільшою кількістю набраних очок
а також за додатковими показниками:
1. За коефіцієнтом Бухгольца;
2. За системою прогресуючих коефіцієнтів;
3. За кількістю перемог;

7. Додаткова інформація.
Грабінський Володимир – моб 097 7471673 електронна пошта grabinsky@ukr.net

Положення – офіційний виклик на змагання.

**********************************************************************************




Chennai Open 2011

Львівський гросмейстер Мартин Кравців виграв турнір Ченнай опен 2011 в Індії. З прекрасним  результатом 9,5 з 11 він виборав чисте перше місце. На пів-очка відстали Т. Набат (Ізраїль), Ні Хуа (Китай), А. Арещенко (Україна) та Б. Адхібан (Індія). У такому порядку вони розмістились за додатковими показниками. 329 учасників змагались на батьківщині шахів за престижні місця. Решта українців виступили: так Ю. Кузубов посів 10 місце, Я. Жеберух 18 місце, а М. Олексієнко- 20 місце.


Ось декілька партії з турніра в Індії










**********************************************************************************

Новорічний бліц-турнір

        Усіх вітаю З Новим Роком та Різдвом Христовим! У цей рік Кролика та Кота прийшла пора спокійного життя, споглядання, роздумів та підготовки до майбутнього. Рік Кролика хороший для дружніх зустрічей, посиденьок, відпочинку і спілкування.
        Прошу вибачення що матеріал виходить так пізно але всі ми розуміємо що Новий рік та й підготовка до нього забирає багатенько часу.
        30 січня у Львові відбувся бліц-турнір. Ця цікава подія зібрала чи малу кількість людей. 58 учасників зголосились по бліцувати на турнірі. Шахістів могло бути й більше однак брак місця не дозволив їх усіх розмістити. Хороший склад зібрався цього року на турнірі: два міжнародні майстри Бутурін та Іпатов, два майстри спорту Устіянович та Попович, близько п’ятнадцяти потужних «кемесів» та заядлі гравці «стометрівки».
       Перше місце здобув Назар Устіянович (МС) 9,5 з 11- доволі пристойний результат. Друге місце посів «іспанець» Олександр Іпатов (ММ) Який на пів-очка відстав від переможця. Третім виявився Володимир Бутурін (ММ) який набрав 8,5 очок. Далі з четвертого по шосте місця поділили: Наталя Букса, Данило Сорока та Антон Ромашов по 7,5 очок (у такому порядку їх розтавив «Бухольц»). Також призи отримали кращі юнаки та першорозрядники : Т. Панчишин та В. Купчак; В.Марущак та А. Абдурахманов.



До слова у Новому році, а саме 4 та 5 січня у ЛШК планується провести ще один бліц турнір, який складається з двох етапів4 числа буде відбірковий турнір де участь може узяти будь хто. А п'ятого фінальна частина за участю КМС, майстрів та 15 учасників які пробились до фіналу.
**********************************************************************************
Півфінал ЛШК

З 20 по 26 грудня у Львові, в приміщенні ЛШК проходив відбірковий турнір півфінал ЛШК з шахів. Переможці цього турніру мають змогу взяти участь у фінальному турінірі з нормою майстера спорту.
Не дивлячись на всі складнощі які лягли на плечі організаторів їм вдалось зібрати не поганих склад . Охочих потрапити до фіналу вияавилось чимало - близько 50 учасників, з них близько десятка кандитатів. Склад був різноманітний: від молодих  шахістів, вік який ледь сягнув 10 років аж до 70.
Під час змагань йшла запекла боротьба, однак певна кагорта шахістів була значно сильніша за решту пелетону. Що можна бачити за результатами: перше друге місце розділили Сорока Данило(який доречі виконав норму КМС) та Борейко Юра набравши по 7 очок. Третє, четверте Устіянович та Терлецький по 6,5 очок.
 Також хочеться відмітити успішний виступ молодих учасників: Січевського та  Суміна.


Не дивно що львівські шахісти найсильніші в Україні. Їм доводиться  грати в "жорстких умовах"-  у холоді й слабо освітленому приміщенні.

До слова на Львівщині відбудеться міжнародний дитячий шаховий турнір “Різдвяні канікули на чарівній долині” з  9 до 16 січня 2011 року на базі відпочинкового комплексу ”Чарівна долина” в селі Родатичі Городоцького району. Детальна інформація на сайті http://grandcoach.com/ru/news/19/

*******************************************************************************

До 121 ходу...
У сьоме поспіль на Львівщині  проводився найсильніший шаховий турнір, конкуренцію йому міг скласти тільки Меморіал Штейна. Михайло Василишин - міжнародний майстер з....вільної боротьби,  його пам'ять вже в котре  вшановується шаховим фестивалем. Заядлий фанат шахової гри частенько допомагав шахістам при організації різних шахових турнірів  Ось якими можуть бути фанати шахів. Цього року в організаторів вийшов цілий фестиваль (три окремих турніри: гросмейстерський чоловічий, гросмейстерський жіночий та майстерський)
Початок
З 23 по 1 грудня старовинний Львів приймав шахістів-гостей з різних куточків Світу.  Глядачі мали змогу спостерігати як розгорталися події на шахівницях, адже турнір проходив у центрі міста. Фундатори цього року   поставили так би мовити Львівські рекорди: 1) організовано одразу три турніру 
2) збільшилось кількість країн - учасниць – тепер їх стало вісім
3) турнір з одним з найвищих рейтингів.
Поряд з нашими сусідами Молдовою і Польщею, Росією і Білорусію, були представлені країні й по екзотичніше : вдалось запросити шахістів з Швеції, Чехії та Литви. 
Турнір
Кожен турнір – це навчання для всіх учасників - будь ти гросмейстер чи кандидат в майстри. Дев’ять напружених днів треба було відіграти щоб показати результат партії у середньому тривали 4-5 годин.  Кожну партії гравці  проводили по максимуму й до кінця,  деякі партії турніру тривали до 121(!) ходу (середня тривалість партії 30-50 ходів). Прості шахісти без звань боролись краще за шахістів з високими званнями.
 Закриття 
Розпочнемо з головного турніру. Тут виявилось аж два переможця: міжнародний гросмейстер Спартак Височин (Україна) та міжнародний майстер Мартин Петр (Чехія). Обидва шахіста набрали по 6,5 з 9 . Однак додаткові показники виставили їх так: Височин - перше, Петр – друге, який до речі ще й виконав норму міжнародного гросмейстера. Третім виявився неодноразовий призер цього Меморіалу львів’янин  Михайло Олексієнко.

У жіночому гросмейстерському перемогу святкувала львів’янка Ліза Соловйова, котра набрала  6 очок, друге місце посіла москвичка Марія Фоміних- 5,5 очок, третьою стала Віта Чулівська 5 очок.

У чоловічому майстерському перемогу здобув гість з Білорусі – Станіслав Циганчук 7 очок, який виконав норматив міжнародного майстра. Друге, третє місце святкували хлопці з Городка – Грех Андрій та Володимир Мелешко які набрали по 5,5 очок.

На нагородження був запрошений переможець шахової Олімпіади Андрій Волокітін. Переможці та призери фестивалю були нагороджені шикарними кубками (кубків було багатенько). Засновники турніру придумали дві цікаві номінації: «Краща партія турніру», яку отримала Гуда Маряна,  «За найбільшу кількість перемог»- Барган Сергій.



Олександр Французов, Антон Ромашов 

********************************************************************************
  Меморіал Василишина
    Меморіал Василишина напевно найсильніший шаховий турнір, який зараз проводиться у Львові, солідніше нього був тільки Меморіал Штейна. 
Цього року організаторам вдалось зробити три турніра (два чоловічих і один жіночий)
Інформація  про сьомий фестиваль  з шахів “Меморіал Василишина-2010” .Змагання будуть проходити з  23 листопада по 1 грудня 2010 року, за адресою вул. Герцена 7. Усі три турніра проходять за коловою системою у 9 турів . Початок турів о 16:00. 

Склад участників ГМ-турніра: Oleksienko, Mikhailo g UKR 2559; Vysochin Spartak g UKR 2550; Vovk, Andrey g UKR 2546; Fedoseev Vladimir m RUS 2477; Petr, Martin m CZE 2462; Semcesen Daniel m SWE 2449; Smith, Axel m SWE 2448; Bernadskiy, Vitaliy m UKR 2438; Grabliauskas, Virginijus m LTU 2404; Polivanov Anatoliy m UKR 2395. Середній рейтинг = 2472

Склад участників ММ-турніра: Grekh, Andrey m UKR 2373; Bargan Sergei m MDA 2347; Nester, Ihor m UKR 2340; Duzhakov, Ilya f RUS 2336; Tsyhanchuk, Stanislav f BLR 2328; Meleshko, Vladimir UKR 2252; Huda Maryana wg UKR 2221; Vetoshko, Volodymyr UKR 2211; Terletsky Oleg UKR 2170; Leinov, Roman BLR 2162.Середній рейтинг = 2274

Склад участників жіночого турніра: Hryhorenko, Nataliya wm UKR 2344; Soloviova, Liza wg UKR 2315; Fominykh, Maria wm RUS 2309; Petrenko, Svetlana wg MDA 2256; Matseyko, Katerina wg UKR 2243; Chulivska, Vita wm UKR 2215; Gasik, Anna wm POL 2196; Chlost, Marlena wf POL 2152; Cherednichenko, Elena wf UKR 2149; Buksa, Nataliya UKR 1943. Середній рейтинг = 2212









******************************************************************************


Файл:Gorodk s.jpg
ХХ спортивні ігри школярів з шахів

13-14 листопада у Городку пройшли обласні ігри школярів з шахів. В двадцяте поспіль на Городоччині  змагались за шахівницею кращі команди  (склад 2+1) .У змаганнях прийняло 9 команд з різних районів області та міста Львова (Турківський, Золочівський, Сколівський, Пустомитівський, Жовківський, Стрийський, Городоцький, Мостиський та Сихівський район Львова). Команд могло бути більше, якщо би не накладки з іншими  турнірами: Турнір вихідного дня у Львові та півфінал Чемпіонату України до 14 років. Не дивлячись на запеклу боротьбу господарі турніру виявились найсильнішими - команда втратила лише 2 очка, у підсумку набрали 22 очка. Друге місце завоювала команда Сихівського району - 17очок.  Третє та  четверте місце розділили команди Пустомитівського району та Жовківського району набравши по 15,5 очок. Однак по додатковим показникам Пустомитівський район виявився третім. Переможці були нагороджені кубками медалями та грамотами .


*****************************************************



Чи вдастся врятувати життя або gens una sumus




Інтернет пестрить сторінками про напад на російського журналіста. Усі зараз схвильовані чи виживе Олег Кашин, якого звірські побили невідомі. Журналісти - дружні хлопці, стали плече до плеча, об’єднавшись  навколо спільної проблеми - безпека працівників ЗМІ.
Ні, це історія не про журналіста, історія про  людину, яка  хворіє на розсіяний склероз і згадали про неї тільки тоді коли маленький хлопчик розказав що хоче бачити маму «…яка радіє, як сходить і заходить сонце» по ТСН. Калушанка  Галина Шляхтич шахістка - п’яти кратна чемпіонка світу і байдуже що серед інвалідів-опорників в останній раз виграла чемпіонат Світу у 2007 році в Польщі. Що таке розсіяний склероз – це хронічне набуте аутоімунне запально-дегенеративне захворювання центральної нервової системи, що характеризується прогресуючим перебігом. При цьому у різних ділянках ЦНС (головний та спинний мозок) виникають вогнища запалення, а паралельно цьому відбувається дегенеративні, атрофічні процеси, заміщення нормальної структури нервової тканини так званими «склеротичними бляшками». У місцях виникнення запалення відбувається руйнування мієлінової оболонки, що вкриває та ізолює нервові волокна (і відповідає за нормальне проведення імпульсів по нервовим волокнам), а пізніше при подальшому розвитку хвороби й незворотнє ураження самих нервових волокон та більш дифузно розповсюджені дегенеративні та атрофічні зміни з боку нервової тканини вцілому  але людей не менш згуртованих. Страшна хвороба та ще у запущеному виді: Галина майже не ходить, повністю оглухла та ще й має страшні пролежні .
Опускаються руки. Що робити? Але навіть після сильної бурі з’являються промінчики сонця, які вселяють в нас надію. На допомогу прийшли не байдужі шахісти. Цей не дивно адже девіз міжнародної шахової федерації «gens una sumus» (ми всі одна родина).
Поки калушські лікарі думають де проходити обстеження, де лікуватись, куди їхати, чи варто взагалі щось робити чи може почекати коли все скінчиться. Хвороба сильно  запущена, ніхто з «білохалатників» не хоче брати на себе таку відповідальність.

Не байдужі  шахісти з усього світу згрупованими зусиллями починають діяти. «З миру по нитці - голому сорочка». Створили в Інтернеті форум де йде детальний перебіг подій.  Різними шляхами шукають кошти: збирають добровільні пожертви шахістів, проводять благодійні сеанси в Інтернеті. Оскільки в Калуші такої клініки нема потрібно відправити її у Львів чи Київ, де лікують цю хворобу, чи в клініку закордон.
Люди вражені цим горем допомагають хто чим може, хто дасть 5 гривень хто 100. Чекають на допомогу від меценатів, люди відгукуються з різних куточків світу Поступово зібрали потрібну суму на транспортування, на обстеження і на  лікування .
Титанічною працею на швидкій доставили її з Калуша  до Львова. В одній лікарні  провели обстеження: магнітно-резонасну томографію (МРТ).  Відвезли до лікарні, яка займається лікуванням розсіяного склерозу……..
Зараз лікарі проводять анамнез, обстеження, призначають курс лікування.
Я буду тримати в курсі подальших подій, горе згуртовує людей.
Тримайся Галина ми віримо в тебе ти викарабкаєшся.
             Помолімось Господу Богу нехай він тобі по може!


*****************************************************

Історія шахів у Львові

View more presentations or Upload your own.

У цій презентації коротко показано-розказано про шахову історію Львівщини:
1. Першого львівського гросмейстера Л. Штейна
2. "Трьох китів" Львова Михальчишин, Романішин, Білявський
3. Молоде покоління гросмейстерів
4. Провідні тренери Львівщини

************************************************************



Першість області серед чоловіків і жінок 
З 22 по 30 жовтня у Львові проходила першість області з шахів серед чоловіків і жінок. Девять днів йшли баталії за шаховими столиками. Не дивлячсись на всі перетеї організаторам вдалось зібрати доволі велику кількість- 54  учасника, серед них біля десяти КМСів. З перших турів лідерство захопили два КМС- рейтинг фаворита, Давимука Роман та Французов Олександр(рейтинг більше 2200).Йшли вони пліч-о-пліч - грали на сусідніх столиках доки комп'ютер їх не звів... мирова нічия. Й у хлопців почалась заочна дуель де багато  залежало не тільки  від самого самого  себе, а й від суперників (кращий бухгольц). Правда у сьомому турі Давимуці пощастило його суперник не створив ніякої  боротьби й програв, а от Французов попав у добре розтавлену пастку під час цейтноту і -  перший нуль його добряче підкосив. Все вирішилось в останньому раунді Давимука розписав нічию і посів І місце (8 з 9), Французов виграв у Сороки Данила й посів друге місце (7,5 з 9).Третє місце дісталось Буксі яка виграла у Сороки(я не описався, просто це прізвище до волі часто зустрічається у  львівський шахістів ) Максима (7 з 9). "...Що ж маємо те що маємо", як казав один політик, І місце у Івано - Франківця, а друге у хлопця з Херсонщини.

Понеділок, 01 листопада 2010 року
************************************************************
Турнірні будні у місті Львові
Холодна осінь, мряка дітей відправили до дому бо розпачались канікули   і  разом з тим шахові турніри. За цей тиждень повинно відбутись три турніра на масові розряди. А по вечерах триває запекла боротьба між провідними шахістами на першості області. Після пяти турів з'явилось  два лідери КМС,  які мають по 4,5 очок  Французов Олександр та Давимука Роман не корінні Львівяни (один з Херсонщини а Інший з Івано -Франківська) розписали нічию, та щоб не мерзнути  побігли готуватись до наступних суперників. За ними цілий пелетон гравців які мають по 4 очка. Цікаво хто здобуде перемогу у цьому турнірі.

Вівторок, 26 жовтня 2010 року


************************************************************


Першість Області
Сьогодні  розпочалась  першість Львівської області серед чоловіків і жінок. Не зважаючи на не великі труднощі які випали на плечі організаторів, вони з ними справились - зібралось близько пятидесяти учасників. Турнір триватиме девять днів. Я буду намагатись стежити за ходом турніру. Побачим хто здобуде перше місце!

******************************************************************
У Львові з 22 по 30 жовтня проходитиме першість Львівської області серед чоловіків і жінок.
Але от у чому пародокс: 
1) у цей час одночасно проходитиме близько п'яти змагань у різних районах (будинок оіфцерів Львів; Турнір за участю КМС Львів; Дитячий турнір у Бродах; і на вихідних змагання у Івано-Франківську)
2) де буде проходити першість області
Не вже організатори турнірів такі, як наші депутати не можуть домовитись заради вирішення спільних проблем?